Про затвердження висновку щодо недоцільності позбавлення батьківських прав та встановлення порядку участі у вихованні дитини

Розглянувши позовну заяву та матеріали цивільної справи про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та її вихованні, визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею та зустрічну позовну заяву … про позбавлення батьківських прав … стосовно малолітньої дитини … 04.03.2018 року народження, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.2, ч.5 ст. 19, п.2 ч.1 ст.164 Сімейного кодексу України, ст.ст.8,12 Закону України «Про охорону дитинства», враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини №166 від 02.09.2022 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Затвердити висновок щодо недоцільності позбавлення батьківських прав … стосовно малолітньої дитини … 04.03.2018 року народження та встановити порядок участі у вихованні дитини … з донькою 04.03.2018 року народження (висновок додається).
2. Службі у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей направити висновок до Тернопільського міськрайонного суду для вирішення питання по суті.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.