Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини товариства з обмеженою відповідальністю від імені малолітньої дитини

При розгляді заяви та відповідних документів …, встановлено, що заявниця бажає здійснити продаж товариства з обмеженою відповідальністю «CONTRASPED» (КОНТРАСПЕД) за адресою:
вул…, місцевість ВАРШАВА, країна ПОЛЬЩА.
Товариство з обмеженою відповідальністю «CONTRASPED» (КОНТРАСПЕД) за адресою: вул…., місцевість ВАРШАВА, країна ПОЛЬЩА належить … та малолітній дитині … 03.07.2012 року народження на підставі свідоцтв про право на спадщину, посвідчених 28.07.2022 року приватним нотаріусом Чортківського районного нотаріального округу Пікуль Г.Я.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради від 02.09.2022 року №157, захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Надати … дозвіл на укладання договору купівлі продажу 1/2 частини товариства з обмеженою відповідальністю «CONTRASPED» (КОНТРАСПЕД) за адресою: вул…, місцевість ВАРШАВА, країна ПОЛЬЩА від імені малолітньої дитини … 03.07.2012 року народження.
2. Зобов’язати … відкрити банківський рахунок на ім’я малолітньої дитини … 03.07.2012 року народження та розмістити на ньому кошти виручені від реалізації товариства з обмеженою відповідальністю, вказаного в п.1 рішення.
Документ, який засвідчує відкриття рахунку з розміщеними коштами пред’явити в службу у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради після укладення правочину.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.