Про надання дозволу на укладання договорів купівлі-продажу, дарування частин квартир від імені малолітньої дитини

При розгляді заяви та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що заявниця бажає здійснити продаж квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв….
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить …, …, … та малолітній дитині … 17.06.2009 року народження на підставі свідоцтв про право на спадщину, посвідчених 01.03.2019 року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Боднарчук О.І..
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить … на підставі свідоцтва про право власності, виданого 17.10.1996 року міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя), договору дарування, посвідченого 05.08.2021 року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Боднарчук О.І..
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради від 02.09.2022 року №156,захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради
вирішив:
1. Надати … дозвіл на укладання договору купівлі-продажу ¼ частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… від імені малолітньої дитини … 17.06.2009 року народження.
2. Надати … дозвіл на укладання договору дарування 1/4 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я малолітньої дитини … 17.06.2009 року народження.
3. Уповноважити начальника відділу з питань опіки та піклування служби у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради Дунець Марію Борисівну, яка діє від імені та в інтересах малолітньої дитини …17.06.2009 року народження, підписати від імені малолітньої дитини …17.06.2009 року народження договір дарування 1/4 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв….
4. Зобов’язати … забезпечити дитину … житлом на праві власності за адресою: м.Тернопіль, вул.., кв...
Документ, який засвідчує набуття дитиною права власності на житло, пред’явити в службу у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради після укладання правочину.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.