Про уповноваження щодо супроводження дитини

Розглянувши заяву батьків …, … та відповідні документи щодо уповноваження … супроводжувати малолітню дитину …18.02.2011 року народження для реєстрації та отримання допомоги, як внутрішньо переміщеній особі в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради. Встановлено, що матір’ю малолітньої дитини записана …, батьком записаний … (свідоцтво про народження … серія 1-КГ № 117950, видане 14 березня 2011 року Відділом державної реєстрації актів цивільного стану по Каховському району Каховського міськрайонного управління юстиції Херсонської області ). Батьки дитини … та … залишились проживати в с. Дмитрівка Каховського району Херсонської області.

Керуючись ст. 154 Сімейного кодексу України, Законами України «Про охорону дитинства», «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 6 Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 року
№ 332, захищаючи інтереси дитини, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Уповноважити … на реєстрацію малолітньої дитини … 18.02.2011 року народження, як внутрішньо переміщеної особи та подання від його імені заяви про виплату допомоги, як внутрішньо переміщеним особам в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради .

2. Контроль за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.