Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування

Враховуючи звернення управління муніципальної інспекції, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу тимчасових споруд в 15-ти денний термін з дня прийняття рішення, згідно з додатком (додається).
2. Постійно діючій робочій групі повідомити суб’єктів господарювання про можливість самостійного демонтажу тимчасових споруд в 10-ти денний термін з дня прийняття рішення.
3. Комунальним підприємствам «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», дочірньому підприємству «Фаворит», товариству з обмеженою відповідальністю «ТехноБудЦентр» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.
4. Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.
5. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:
5.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.
5.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.
6. Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд комунальному підприємству «Міськшляхрембуд» та товариству з обмеженою відповідальністю «ТехоБудЦентр» оформити відповідними актами.
7. З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського районного управління поліції ГУНП у Тернопільській області.
8. Управлінню цифрової трасформації та комунікацій зі ЗМІ міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
9. Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.
10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава Стемковського та управління муніципальної інспекції.