Про затвердження протоколу електронного аукціону

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», Порядком передачі в орендудержавного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», рішенням Тернопільської міської ради від 29.10.2021 №8/10/21 «Про порядок оренди майна комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Затвердити протокол електронного аукціону №LLE001-UA-20220718-09820 з передачі в оренду нежитлового приміщення за адресою: м.Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка,23 загальною площею 23,6 кв.м (додається).
2.Надати в оренду громадській організації «Асоціація жінок України «Дія. Тернопіль» (код ЄДРПОУ …, юридична адреса: 46400, м.Тернопіль, вул.Купчинського,14 В) майно комунальної власності, згідно з додатком (додається).
3.Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна укласти договір оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом його продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України.
4.Комунальному підприємству «Земельно-кадастрове бюро» в 10-ти денний термін з моменту прийняття рішення виготовити довідку про грошову оцінку земельної ділянки та довідку-розрахунок місячного розміру плати за землю на об’єкт оренди, вказаний в додатку до даного рішення, а орендарю провести оплату за їх виготовлення згідно виставлених рахунків.
5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого.