Про визначення обсягу компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади

В додаток 1 внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.09.2022 №1023

В додаток 2 внесено зміни відповідно до рішення виконавчого комітету від 14.09.2022 №949

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 №333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану», із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 №490, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити обсяг компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб,  які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади за червень 2022 року згідно з додатками 1 та 2  (додаються).

2. Відмовити у виплаті компенсації витрат особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади за червень 2022, у зв’язку із наданням громадянами недостовірної інформації згідно з додатком 3  (додається).

3. Подати переліки осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб,  які перемістилися у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади за червень 2022 року згідно з додатками 1 та 2 у Тернопільську обласну військову адміністрацію.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-керуючого справами Івана Хімейчука.