Про включення об’єкту до Переліку першого типу та продовження договору оренди майна комунальної власності шляхом проведення аукціону

Розглянувши звернення голови громадської організації «Фіра» Степаніва Сергія Тарасовича, керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Включити до Переліку першого типу об’єкт, що підлягає передачі в оренду на аукціоні згідно з додатком (додається).
2. Оголосити аукціон про продовження договору оренди на майно комунальної власності, вказане в п. 1 рішення, за результатами якого може бути продовжений договір оренди з діючим орендарем ГО «Фіра» (код ЄДРПОУ 41008404).
3. Управлінню освіти і науки повідомити заявника про прийняте рішення та оприлюднити в електронній торговій системі оголошення про продовження договору оренди на аукціоні з урахуванням вимог чинного законодавства України.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.