Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту у зимовий період на 2021-2022 роки

Додатки 2,6,8 викладено в новій редакції відповідно до рішення виконавчого комітету від 24.11.2021 №1071

 

З метою забезпечення на території Тернопільської міської територіальної громади  безперебійного руху транспорту, перевезення пасажирів і вантажів та ліквідації наслідків можливих стихійних явищ у зимовий період 2021-2022 років, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дорожній рух», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994р. №198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Керівникам підприємств, організацій і установ усіх форм власності виділяти в розпорядження ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР» та ТМШРБП «Міськшляхрембуд»  і підприємств, що надають послуги з утримання будинку, транспортні засоби, спеціалізовану техніку  згідно з додатками 1,2 (додаються).

2. ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР» та ТМШРБП «Міськшляхрембуд»  та підприємствам,  що надають послуги з утримання будинку забезпечити:

- укладання договорів з підприємствами, організаціями та установами на виділення транспортних засобів і спеціалізованої техніки  зазначеної  у  додатках 1,2 (додаються);

- до 15.10.2021р. завершення ремонту, підготовку спеціалізованої техніки та необхідну кількість протиожеледних матеріалів;

- 3-денний страховий запас паливно - мастильних матеріалів;

- першочергове зимове утримання проїзної частини вулиць, якими проходять маршрути міського громадського транспорту, розташованих на ухилах, згідно з додатком 3 (додається).

- забезпечити належне утримання міжквартальних проїздів згідно з додатком 6 (додається).

3. Управлінню надзвичайних ситуацій  Тернопільської міської ради забезпечити страховий запас паливно - мастильних матеріалів  (3 тонни бензину та 3 тонни дизельного пального).

4.Управлінню транспортних мереж та зв’язку, комунальному підприємству «Тернопільелектротранс», комунальному підприємству «Міськавтотранс» та суб’єктам господарювання, які здійснюють міські пасажирські перевезення забезпечити готовність роботи громадського транспорту загального користування згідно затверджених розкладів руху.

5. Комунальному підприємству «Тернопільелектротранс»  забезпечити  цілодобове чергування аварійного тягача на базі «КрАЗ» з триденним запасом паливно-мастильних матеріалів.

6. Керівникам підприємств, установ, організацій  та суб’єктам підприємницької діяльності забезпечити належне утримання зупинок громадського транспорту та під’їздів до автозаправних станцій згідно з додатками 4,5 (додаються).

7.Старостам сіл спільно з субєктами господарювання забезпечити розчищення територій сіл, згідно з додатком 7 (додається).

8. Створити координаційний штаб згідно з додатком 8 рішення (додається).

9. Вважати такими, що втратили чинність пункти 1-6 рішення виконавчого комітету №747 від 07.10.2020р. «Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту у зимовий період 2020-2021роки».

10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава Стемковського.