Про надання дозволу на дарування частин квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що …, …, … бажають здійснити дарування частин квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я ...
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної спільної часткової власності …, …, …, … на підставі свідоцтва про право власності, виданого 25.01.1994 року міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя). Малолітні діти …, 02.08.2011 року народження, …, 08.09.2015 року народження, мають право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дітей …, …, виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Надати …, …, … дозвіл на укладання договору дарування 3/4 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …, де малолітні діти …, 02.08.2011 року народження, …, 08.09.2015 року народження, мають право користування житловим приміщенням.
2. Зобов’язати …, … зберегти за дітьми …, … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв...
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.