Про погодження неповнолітній дитині укладання договору дарування квартири на її ім’я

При розгляді заяв та відповідних документів неповнолітньої дитини …, 07.05.2006 року народження, …, які зареєстровані за адресою: м.Тернопіль, бульв…, кв…, …., який зареєстрований за адресою: с.Байківці вул…., кв…, Тернопільського району Тернопільської області, встановлено, що …бажає здійснити дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, бульв…, кв…. на ім’я неповнолітньої дитини …, 07.05.2006 року народження.
Квартира за адресою: м.Тернопіль, бульв…, кв… належить на праві приватної власності … на підставі свідоцтва про право власності, виданого 22.01.2014 року реєстраційною службою Тернопільського міського управління юстиції Тернопільської області.
Керуючись ч.3,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1. Погодити неповнолітній дитині …, 07.05.2006 року народження, укладання … договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, бульв…, кв… на її ім’я.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.