Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири на ім’я малолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…, встановлено, що … бажає здійснити дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я малолітньої дитини …, 02.10.2007 року народження.
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної власності …на підставі свідоцтва про право власності, виданого 07.07.2004 року міським бюро технічної інвентаризації (м.Тернополя).
Керуючись ч.ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», захищаючи майнові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1. Надати …, … дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…на ім’я малолітньої дитини …, 02.10.2007 року народження.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.