Про намір передати в оренду майно комунальної власності та включення об’єктів до переліку Другого типу

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», рішенням Тернопільської міської ради від 18.12.2020 №8/2/31 «Про затвердження додаткового переліку підприємств, установ організацій, що надають соціально важливі послуги населенню, які мають право на отримання в оренду комунального майна без проведення аукціону» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оголосити про намір передати в оренду майно комунальної власності та включити до переліку Другого типу об’єкти, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціонів згідно з додатком (додається).

2. Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна оприлюднити перелік та здійснити процедуру передачі в оренду об’єктів, вказаних в п.1 даного рішення, у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Крисоватого.