Про надання дозволу на дарування квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяв та відповідних документів …, який зареєстрований за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що … бажає здійснити дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …. Мати дитини … не дає згоди на укладання … договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я …
Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв… належить на праві приватної власності … на підставі договору дарування, посвідченого 30.11.2000 року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Салій Г.Я. Малолітня дитина …, 16.04.2010 року народження, має право користування житловим приміщенням.
Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради від 26.02.2021 року №57, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради

вирішив:


1. Надати … дозвіл на укладання договору дарування квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…. на ім’я …, де малолітня дитина …, 16.04.2010 року народження, має право користування житловим приміщенням.

2. Зобов’язати … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв…..

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.