Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30.03.2001 №419

Розглянувши звернення ГТОВ «Мрія», враховуючи акт прийняття-передачі житлового будинку за адресою вул. С. Стадникової,1 в управління ОСББ «Стадникової,1», з метою реалізації прав об’єднання щодо управління вказаним будинком, забезпечення належного утримання та використання спільного майна, керуючись Законами України «Про житлово - комунальні послуги» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології і господарському товариству з обмеженою відповідальністю «Мрія» внести зміни в додаток до договору на виконання робіт по утриманню житлових будинків та прибудинкових територій, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 30.03.2001 №419 «Про реалізацію реформи житлового господарства» та виключити з переліку житлових будинків, які передаються на утримання і обслуговування господарському товариству з обмеженою відповідальністю «Мрія» будинок за адресою вул. С. Стадникової,1 (п.132).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислава Стемковського.