Про впорядкування території визначеної для створення рекреаційної зони за адресою вул. Київська - Тарнавського

Враховуючи ухвали сесії міської ради народних депутатів від 20.05.1991 року, від 02.07.1996 року, рішення 5 сесії міської ради від 25.09.1998 року, рішення міської ради від 24.11.2006 року №5/4/70, від 19.12.2018 року №7/31/49 та від 24.07.2019 року №7/36/133, Генеральний план м. Тернополя, План зонування території м. Тернополя, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Зобов’язати садівниче товариство робітників і службовців Тернопільського відділення Львівської з.д. самостійно демонтувати тимчасові споруди та елементи огорожі території за адресою вул. Київська – Тарнавського в 30-ти денний термін з дня прийняття рішення.
2.Постійно діючій робочій групі організувати та провести роботи з демонтажу елементів огорожі та тимчасових споруд розміщених на території садівничого товариства робітників і службовців Тернопільського відділення Львівської з.д. за адресою вул. Київська – Тарнавського, визначеної для формування рекреаційної зони (парку), розташування багатоквартирних житлових будинків, супутніх об’єктів повсякденного обслуговування населення, комунальних об’єктів, окремих об’єктів загальноміського значення, орієнтовною площею до 16.5га, в 30-ти денний термін після завершення терміну, вказаного в пункті 1 даного рішення.
3.Комунальним підприємствам «Електромереж зовнішнього освітлення «Тернопільміськсвітло», «Тернопільводоканал», «Тернопільелектротранс», «Міськшляхрембуд», приватному підприємству «Східний Масив», КЖЕП «Фаворит» виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу тимчасових споруд.
4. Тернопільському міському РЕМ забезпечити від’єднання тимчасових споруд від електропостачання.
5. Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології:
5.1. Вжити всіх належних заходів по приведенню місць, на яких розташовувались тимчасові споруди, до належного стану.
5.2. Забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.
6. Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд» та КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» оформити відповідними актами.
7. З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників Тернопільського відділу поліції ГУНП у Тернопільській області.
8. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
9. Визначити, що повернення демонтованих тимчасових споруд здійснюється за умови компенсації виконаних робіт по демонтажу, транспортуванню та зберіганню.
10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського та управління муніципальної інспекції.