Про затвердження протоколу електронного аукціону

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна»,   Положенням   про оренду  комунального майна Тернопільської міської територіальної громади затвердженим  рішенням   Тернопільської  міської   ради   від   29.10.2021 №8/10/21   «Про порядок оренди майна комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол про результати електронного аукціону №LLP001-UA-20211207-84071з передачі в оренду нежитлового приміщення комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади за адресою: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 1 загальною площею 471.13 кв.м, в тому числі 125,13 кв.м частка площ спільного користування, розміщеного на першому, другому, третьому, четвертому поверхах нежитлової будівлі (додається).

2. Надати в  оренду Товариству з обмеженою відповідальністю “Дім”, (код ЄДРПОУ 22605152, юридична адреса м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 1) майно комунальної власності, згідно з додатком (додається).

3.Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу  укласти договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом його продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Володимира Дідича.