Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу квартири в користь малолітньої дитини

При розгляді заяви та відповідних документів …, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що … бажає здійснити продаж квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… в користь малолітньої дитини …, 17.11.2009 року народження. Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…належить на праві приватної власності … на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого 24.11.2010 року приватним нотаріусом Тернопільського міського нотаріального округу Костецьким Ю.Г.. Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати …, … дозвіл на укладання договору купівлі-продажу квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… в користь малолітньої дитини …, 17.11.2009 року народження.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.