Про надання дозволу на дарування частин квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

При розгляді заяви та відповідних документів …, який зареєстрований за адресою: с.Городище Козівського району Тернопільської області, .., яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…, встановлено, що …, … бажають здійснити дарування 3/5 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я ... Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… належить на праві приватної спільної часткової власності …, …, …, … на підставі договору міни, посвідченого 11.02.1998 року Тернопільською регіональною біржою нерухомості, свідоцтва про право на спадщину, посвідченого 17.12.2020 року Бережанською державною нотаріальною конторою. Малолітня дитина …., 15.03.2013 року народження, має право користування житловим приміщенням. Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати …, … дозвіл на укладання договору дарування 3/5 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…на ім’я …, де малолітня дитина …, 15.03.2013 року народження, має право користування житловим приміщенням.

2. Зобов’язати …, … зберегти за дитиною … житло на праві користування за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв…. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.