Про затвердження висновку служби у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей про підтвердження місця проживання дитини, …, 08.09.2015 року народження, для її тимчасового виїзду за межі України

Розглянувши висновок служби у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей від 17.12.2021 року про підтвердження місця проживання дитини …,08.09.2015 року народження, для її тимчасового виїзду за межі України, заяву … та документи, передбачені пунктом 72-1Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та інші документи, зібрані службою у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей, встановлено, що дитина проживає разом з заявником за адресою: м.Тернопіль, вул. .., кв.. Враховуючи викладене, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною другою статті 19, частиною п’ятою статті 157 Сімейного кодексу України, пунктом 72-1 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866, відповідно до рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради від 16.12.2021 року №459, беручи до уваги відсутність інформації про наявність рішення суду про визначення місця проживання дитини з іншим із батьків або 2 відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити висновок служби у справах дітей управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей про підтвердження місця проживання дитини …,08.09.2015 року народження, разом з матір’ю … за адресою: м.Тернопіль, вул. .., кв… для її тимчасового виїзду за межі України (висновок додається).

2. Дане рішення набирає законної сили у разі, коли протягом десяти робочих днів з дня прийняття, його не оскаржено.

3. Термін дії рішення – один рік з дня набрання ним законної сили.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.