Про надання дозволу на дарування частини квартири на ім’я малолітньої дитини

При розгляді заяв та відповідних документів ..…, яка зареєстрована за адресою: м.Тернопіль, вул…. кв…., …., який зареєстрований за адресою: м….. вул…., Львівської області, встановлено, що …. бажає здійснити дарування 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв….на ім’я малолітньої дитини …, 15.03.2016 року народження. Квартира за адресою: м.Тернопіль, вул…., кв….. належить на праві приватної власності …. на підставі договору про організації та проведення будівництва від 24.09.2020 року, акту передачі-приймання об’єкта від 03.11.2021 року, виданих приватним підприємством «Креатор–Буд» та ... Керуючись ч.2,4 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.17 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, захищаючи майнові та житлові інтереси дитини …., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати …, …. дозвіл на укладання договору дарування 1/2 частини квартири за адресою: м.Тернопіль, вул…, кв… на ім’я малолітньої дитини …., 15.03.2016 року народження.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.