Про затвердження протоколу електронного аукціону

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», Положенням про оренду комунального майна Тернопільської міської територіальної громади затвердженого рішенням Тернопільської міської ради від 29.10.2021 №8/10/21 «Про порядок оренди майна комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити протокол про результати електронного аукціону № LLE001-UA20211117-48762 з передачі в погодинну оренду нежитлового приміщення комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади за адресою: м.Тернопіль, вул.Чубинського,3 загальною площею 274.0кв.м, розміщеного на першому поверсі нежитлової будівлі (додається).

2. Надати в погодинну оренду фізичній особі – підприємцю Королику Михайлу Андрійовичу , (РНОКПП…. юридична адреса м. Тернопіль, вул. Довженка, 12/149) майно комунальної власності, згідно з додатком (додається).

3. Управлінню освіти і науки укласти договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності, згідно даного рішення, з правом його продовження у відповідності до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Дідича.