Про преміювання випускників закладів освіти за підсумками національного мультипредметного тесту

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підтримки обдарованих, талановитих випускників  закладів освіти, які фінансуються з місцевого бюджету Тернопільської міської територіальної громади, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Преміювати за високі досягнення у навчанні одноразовою грошовою премією випускників закладів освіти за результатами національного мультипредметного тесту (українська мова, математика, історія України): за 200 балів з одного навчального предмету - у розмірі 2000 грн.; за 400 балів з двох навчальних предметів - у розмірі 4000 грн.; за 600 балів з трьох навчальних предметів - у розмірі 8000 грн., згідно з додатком (додається).

2. Внести зміни та доповнення до Програми розвитку освіти на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 06.12.2019 №7/41/31, а саме: графу «Перелік заходів програми» пункту 4.2. Розділу ІV. «Організація та підтримка талановитої учнівської молоді»доповнити словами такого змісту: «національного мультипредметного тесту».

3. Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу здійснити виплату одноразових премій відповідно до пункту 1 даного рішення.

4.Відповідальність за своєчасну виплату одноразових премій покласти на управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань.

Поіменне голосування