Про прийняття мереж водопроводу та господарсько-побутової каналізації до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Прохоренкова І.В., з метою забезпечення належного утримання та обслуговування обладнання мереж водопроводу та господарсько-побутової каналізації, які буде встановлено на виконання технічних умов від 09.09.2021 №823/21, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Прийняти від Прохоренкова І.В. до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади та передати в поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільводоканал» мережі до багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та житлового будинку спеціалізованого типу (гуртожитку) за адресою пров.Цегельний, 1Д:

1.1. Водопровідний ввід вартістю 77 335,00 грн (Сімдесят сім тисяч триста тридцять п’ять грн. 00 коп.);

1.2. Дворову господарсько-побутову каналізацію вартістю 87 548,00 грн (Вісімдесят сім тисяч п’ятсот сорок вісім грн. 00 коп.).

2. Створити комісію з прийняття-передачі мереж, вказаних в п.1 рішення, у складі, згідно з додатком (додається).

3.Комісії, вказаній у п.2 рішення, здійснити прийняття-передачу у відповідності до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.

Поіменне голосування