Про прийняття мереж водопроводу до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення ТзОВ «ОСП Корпорація Ватра», з метою забезпечення належного утримання та обслуговування мереж водопроводу, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Прийняти від ТзОВ «ОСП Корпорація Ватра» до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади та передати в поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Тернопільводоканал» водопровідну мережу по вул.Будного (з сторони вул.Микулинецька в сторону вул.Микулинецька) вартістю 4 300,00 грн (чотири тисячі триста грн. 00 коп.).

2.Створити комісію з прийняття-передачі мереж водопроводу, вказаних в п.1 рішення, у складі, згідно з додатком (додається).

3.Комісії, вказаній у п.2 рішення, здійснити прийняття-передачу у відповідності до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.

Поіменне голосування