Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Тернопільської міської ради від 15.06.2022 №144, з метою ефективного та стабільного функціонування підприємства, враховуючи висновок постійної комісій міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс», затвердженого рішенням Тернопільської міської ради від 16.05.2022 №8/п15/12 «Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Тернопільелектротранс»», а саме в пункті 4.2. змінити розмір статутного капіталу з 198 199 467,73 грн. (сто дев’яносто вісім мільйонів сто дев’яносто дев’ять тисяч чотириста шістдесят сім гривень 73 коп.) на 208 773 767, 73 (двісті вісім мільйонів сімсот сімдесят три тисячі сімсот шістдесят сім гривень 73 коп.) та затвердити Статут в новій редакції, згідно з додатком (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування