Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою с. Курівці (в межах населеного пункту) Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Ковальчук Т.І.

Розглянувши звернення гр. Ковальчук Тетяни Іванівни, керуючись ст. 12, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Ковальчук Тетяні Іванівні (рнокпп ___) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3500 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Курівці (в межах населеного пункту) Тернопільського (Зборівського)  району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Ковальчук Тетяну Іванівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування