Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул.Бродівська, гр.Фірман А.З.

Розглянувши звернення гр.Фірман Анастасії Зіновіївни, керуючись ст.12,40,79- 1,107,116,118,121,125,126,141 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр.Фірман Анастасії Зіновіївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0271га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Бродівська,.

2. Припинити гр.Фірман Богдані Миронівні (рнокпп  ___) право користування земельною ділянкою площею 0,0271га надану для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Бродівська, , враховуючи письмову згоду землекористувача.

3. Передати гр.Фірман Анастасії Зіновіївні (рнокпп  ___) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:03:005:0023) площею 0,0271га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Бродівська,.

4. Зобов’язати гр.Фірман Анастасію Зіновіївну:

4.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

4.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових

комунікацій.

4.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

4.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

4.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування