Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул. Поліська,11 товариству з обмеженою відповідальністю «Тернопільбуд»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільбуд», керуючись ст. 12,120,123,124,141 Земельного Кодексу України, ст. 55 Законом України «Про землеустрій», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» враховуючи висновки постійних комісій з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Тернопільбуд» (код ЄДРПОУ 01268934) на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0900га в оренду терміном на 5 років для обслуговування виробничих приміщень за адресою вул. Поліська,11.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільбуд» в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі.

Поіменне голосування