Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с. Кобзарівка Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Мущанській Я.І.

Розглянувши звернення гр. Мущанської Ярослави Іванівни, керуючись ст.12, 33, 116, 118,  121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів»,  висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології,   міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Мущанській Ярославі Іванівні (рнокпп  __) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2065 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту),  за адресою с. Кобзарівка Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Мущанську Ярославу Іванівну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування