Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)за адресою вул. Центральна, А с. Кобзарівка (в межах населеного пункту) Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Жонці О.М.

Розглянувши звернення гр. Жонци Ольги Миколаївни, керуючись ст.12, 40, 116, 118, 121Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1«Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади»,Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення таліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Жонці Ользі Миколаївні (рнокпп  __) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (намісцевості) площею 0,2500га безоплатно у власність для будівництва та обслуговуванняжитлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Центральна, с.Кобзарівка (в межах населеного пункту) Тернопільського (Зборівського) районуТернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Жонцу Ольгу Миколаївну в шестимісячний термін подати на затвердженнятехнічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості).

Поіменне голосування