Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с. Кобзарівка Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Жонці О.М.

Розглянувши звернення гр. Жонци Ольги Миколаївни, керуючись ст.12, 33, 116, 118,  121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Жонці Ользі Миколаївні (рнокпп  __) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту)  за адресою с. Кобзарівка Тернопільського  (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить  до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Жонцу Ольгу Миколаївну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування