Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) заадресою с. Курівці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області,яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Кульчинській Г. М.

Розглянувши звернення гр. Кульчинської Галини Мирославівни, керуючись ст. 12, 33, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року  № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Кульчинській Галині Мирославівні (рнокпп  __) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,5700 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства, з них:                                                                        

- ділянка № 1 площею 0,3700 га

- ділянка № 2 площею 0,1000 га

- ділянка № 3 площею 0,1000 га

за адресою с. Курівці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Кульчинську Галину Мирославівну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування