Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресоюс. Курівці Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Дідику В.Є.

Розглянувши звернення гр. Дідика Василя Євгеновича, керуючись ст. 12, 33, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади»,  Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року  № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Дідику Василю Євгеновичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою с .Курівці  Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Передати гр. Дідику Василю Євгеновичу (рнокпп  __) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6122685100:01:001:1293) площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Курівці Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

3. Зобов’язати гр. Дідика Василя Євгеновича:

3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.

3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельної ділянки до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування