Про затвердження технічної документації ізземлеустрою щодо встановлення меж територіальної громади в натурі (на місцевості) за адресою вул. Відродження, с.Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Мізерній М.Д.

Розглянувши звернення гр. Мізерної Марії Дем’янівни, керуючись ст.12, 40, 79-1, 107, 116,118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцевесамоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Продержавну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішенняміської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», технічну документацію із землеустрою щодовстановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити гр. Мізерній Марії Дем’янівні технічну документацію із землеустрою щодовстановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2397 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд заадресою вул. Відродження, с. Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського(Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Передати гр. Мізерній Марії Дем’янівні (рнокпп  __) безоплатно у власністьземельну ділянку (кад.номер 6122685400:03:001:0270) площею 0,2397 га для будівництва таобслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Відродження, с. Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського (Зборівського)району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

3. Зобов’язати гр. Мізерну Марію Дем’янівну:

3.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно дочинного законодавства.

3.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ домереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.4. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватисьвимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічнійдокументації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (намісцевості).

3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливістьнового будівництва чи реконструкції житлового будинку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування