Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою с. Іванківці Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Гвоздик О.І.

Розглянувши звернення гр. Гвоздик Ольги Іллівни, керуючись ст.12, 33, 116, 118,  121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів»,  висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Гвоздик Ользі Іллівні (рнокпп  __) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною  площею 0,2544 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства з них:

земельна ділянка №1 площею 0,1044 га

земельна ділянка №2 площею 0,1500 га

за адресою с. Іванківці Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади (в межах населеного пункту).

2. Зобов’язати гр. Гвоздик Ольгу Іллівну в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування