Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою с.Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Венгер О.В.

Розглянувши звернення гр. Венгер Оксани Василівни, керуючись ст.12, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісйї міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології,    міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Венгер Оксані Василівні (рнокпп  __) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5000га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Венгер Оксану Василівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування