Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою с. Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Матушу А.Г.

Розглянувши звернення гр. Матуша Андрія Герасимовича, керуючись ст.12, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів»,  висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Матушу Андрію Герасимовичу (рнокпп  __) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,2163га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Матуша Андрія Герасимовича в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Поіменне голосування