Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою с. Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Гвоздику С.Д.

Розглянувши звернення гр. Гвоздика Степана Дмитровича, керуючись ст.12, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів»,  висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Гвоздику Степану Дмитровичу (рнокпп  __) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею до 0,3300га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Гвоздика Степана Дмитровича в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Поіменне голосування