Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою с.Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Матуш Н.Р.

Розглянувши звернення гр. Матуш Ніни Романівни, керуючись ст.12, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів»,  висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування,  з питань регулювання земельних відносин та екології,   міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Матуш Ніні Романівні(рнокпп  __) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2424га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Іванківці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Матуш Ніну Романівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування