Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с. Малашівці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області,яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр.Догляду Є.М.

Розглянувши звернення гр. Догляда Євгена Михайловича,  керуючись ст.12, 33, 79-1, 107, 116, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів»,   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити гр. Догляду Євгену Михайловичу   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,2902 га для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту) за адресою с. Малашівці Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2.Передати гр. Догляду Євгену Михайловичу   (рнокпп  __) безоплатно у власність земельну ділянку   площею 0,2902 га (кад.номер 6122685400:02:001:0391) для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту), за адресою с. Малашівці Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

3. Зобов’язати гр. Догляда Євгена Михайловича:

3.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.

3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельної ділянки до середини проїжджої частини доріг і проїздів.

3.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.

Поіменне голосування