Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою с. Малашівці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Більському І.І.

Розглянувши звернення гр. Більського Іронія Іронійовича, керуючись ст.12, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів»,  висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології,   міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Більському Іронію Іронійовичу (рнокпп  __) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,2000га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Малашівці (в межах населеного пункту) Тернопільського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Більського Іронія Іронійовича в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Поіменне голосування