Про надання дозволу на розроблення технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою с. Носівці Тернопільського (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Кошулинському І.П.

Розглянувши звернення гр. Кошулинського Івана Петровича, керуючись ст.12, 33, 116, 118,  121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів»,  висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Кошулинському Івану Петровичу (рнокпп  __) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1900 га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту)  за адресою с. Носівці Тернопільського  (Зборівського) району Тернопільської області, яке належить  до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Кошулинського Івана Петровича в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування