Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)за адресою вул. Пом’яни , с. Носівці (в межах населеного пункту) Тернопільського (Зборівського) районуТернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр. Кошулинському І.П.

Розглянувши звернення гр. Кошулинського Івана Петровича, керуючись ст.12, 40, 116,118, 121 Земельного кодексу України, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р.№7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Проутворення та ліквідацію районів», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр. Кошулинському Івану Петровичу (рнокпп  __) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) площею 0,2500га безоплатно у власність для будівництва таобслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Пом’яни, с.Носівці (в межах населеного пункту) Тернопільського (Зборівського)району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.

2. Зобов’язати гр. Кошулинського Івана Петровича в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж територіальної громади в натурі (на місцевості).

Поіменне голосування