Про реалізацію проєкту «Глибока термомодернізація будівель закладів освіти м. Тернополя»

З метою реалізації інвестиційного проєкту «Глибока термомодернізація будівель закладів освіти м. Тернополя», відповідно до Закону України «Про ратифікацію Фінансової угоди (проект «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України») між Україною та Європейським інвестиційним банком», Угоди про передачу коштів позики № 13010-05/197 від 11 грудня 2018 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Тернопільською міською радою (далі – Угода про передачу коштів позики) та Операційного посібника Програми, враховуючи рішення Тернопільської міської ради від 16 червня 2016 року № 7/9/171 «Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології на участь у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій з питань бюджету та фінансів, з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Уповноважити управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології (Соколовський О.І.) від імені та за дорученням Тернопільської міської ради виконувати функції замовника в рамках реалізації проекту «Глибока термомодернізація будівель закладів освіти м. Тернополя» (далі – Проєкт), у тому числі проводити шляхом прийнятних процедур закупівлі, укладати необхідні контракти/договори/ угоди за Проєктом, а також створити Тендерний комітет для роботи з усіма закупівлями в рамках Проєкту із повноваженнями затверджувати від імені Тернопільської міської ради усі закупівельні документи (плани закупівель, тендерна документація, передкваліфікаційні документи, оголошення про торги, звіти про попередній кваліфікаційний відбір учасників, звіти з оцінювання, уточнення тощо).

2. Уповноважити начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Соколовського Олега Івановича, або особу, яка виконує його обов’язки відповідно до розпорядження міського голови, від імені та за дорученням Тернопільської міської ради підписувати  необхідні контракти/договори/угоди, готувати, підписувати та направляти усі необхідні документи, вживати організаційно-правові дії для забезпечення реалізації Проєкту відповідно до Угоди про передачу коштів позики.

3. Уповноважити фінансове управління Тернопільської міської ради (Кучер Н.П.) здійснювати витрати, пов’язані з поверненням основної суми Позики, відсотків та інших сум, що підлягають сплаті за Угодою про передачу коштів позики.

4. Установити, що уповноваження управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради та фінансового управління Тернопільської міської ради на здійснення дій, передбачених цим рішенням, не є передачею прав та обов’язків за Угодою про передачу коштів позики, всі права та обов’язки за якою залишаються за Тернопільською міською радою.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету та фінансів, з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.

Поіменне голосування