Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Валова,9 ОСББ «Музейна-Валова-9»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Музейна-Валова-9», керуючись ст.12,42,92,122,123,186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Генеральним планом м. Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань регулювання земельних відносин та екології, з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Музейна-Валова-9» (код ЄДРПОУ 43795292) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0770га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Валова,9 з правом передачі у постійне користування.

2.Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Музейна-Валова-9» в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, на розгляд міської ради.

Поіменне голосування