Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0800га за адресою вул.Новий Світ гр.Маркевич З.М.

Розглянувши звернення гр.Маркевич Зіновії Миколаївни, керуючись ст.12,40,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0800га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Новий Світ гр.Маркевич Зіновії Миколаївні.
2. Затвердити розрахунок відновної вартості зелених насаджень в сумі 34888,0грн. (тридцять чотири тисячі вісімсот вісімдесять вісім гривень), які знаходяться в межах земельної ділянки, що передається у власність.
3. Передати гр.Маркевич Зіновії Миколаївні (рнокпп ________) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер 6110100000:02:002:0009) площею 0,0800га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Новий Світ.
4. Зобов’язати гр.Маркевич Зіновію Миколаївну:
4.1 До проведення державної реєстрації права на земельну ділянку, сплатити відновну вартість зелених насаджень в сумі 34888,0грн. (тридцять чотири тисячі вісімсот вісімдесять вісім гривень).
4.2. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
4.3. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
4.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
4.5. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
4.6. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.

 

 

Поіменне голосування