Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії міської ради від 15.09.2023 № 8/31/22 «Про реорганізацію комунальних некомерційних підприємств», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити рішення виконавчого комітету міської ради від 17.04.2024 №645 «Про передачу на баланс матеріальних цінностей».
2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань.