Про надання дозволу на відчуження майна

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  розглянувши звернення комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» щодо відчуження майна, що є комунальною власністю Тернопільської міської територіальної громади, яке перебуває на балансі даного підприємства,  Положенням про порядок відчуження майна, що є комунальною власністю Тернопільської міської  територіальної громади, затвердженого рішенням міської ради від 13.03.2020  №7/47/11 та  враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку  м. Тернополя»  на відчуження майна, що є комунальною власністю  Тернопільської міської територіальної громади, а саме:

- поні, балансова та залишкова вартість – 9000,00 грн.;

- поні, балансова та залишкова вартість - 5900,00 грн.;

- лама, балансова та залишкова вартість – 30000,00 грн.   

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.