Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Звіт міського голови Тернополя Сергія Надала за 2021 рік

Про виділення коштів

Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішень сесії міської ради від 07.06.2007 р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя» (із змінами і доповненнями), від 19.12.2018 р. №7/31/14 «Про бюджет м. Тернополя (громади) на 2019 рік» та з метою створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу в навчальних закладах Тернопільської міської територіальної громади виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Дозволити Управлінню освіти і науки Тернопільської міської ради спрямувати кошти з КПКВК 0617691 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» в сумі 224000,00 ( двісті двадцять чотири тисячі грн. 00 коп.) закладам освіти Тернопільської міської територіальної громади на придбання із встановленням сертифікованих вогнестійких протипожежних дверей, згідно з додатком (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюру.